2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Junikowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator sztanc - Poznań/Junikowo

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zostań częścią jednej z największych i najbardziej dynamicznych firm w branży opakowań!

Rynek opakowań jest dynamiczny i ciągle się zmienia: nowe pomysły, postęp technologiczny, a także zmieniające się potrzeby klientów. Gwarantujemy, że praca w naszej branży zawsze będzie rozwojowa!

Nie zwlekaj i dołącz do nas już teraz!

Pracując z nami masz w zasadzie nieograniczone możliwości rozwoju! Jesteśmy światowym liderem w branży opakowań. Pracujemy dla wielu znanych firm, tworząc dla nich opakowania na najwyższym poziomie, produkowane w nowoczesnych fabrykach wyposażonych w najlepsze maszyny.

Podczas poszukiwania innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych, zachęcamy marzycieli do bycia wykonawcami. W zasadzie, we wszystkim co robimy, polegamy na naszych pracownikach. Nasz zespół na co dzień wnosi do naszej firmy różnorodną wiedzę i perspektywy.

Wierzymy, że sukces i przyszłość naszej firmy są zdeterminowane przez mnogość kompetencji i umiejętności naszego zespołu, dlatego też dokładamy wszelkich starań w doborze nowych, zaangażowanych współpracowników, oraz inwestujemy w ich rozwój.

To dość proste – tworzymy sukces naszej organizacji poprzez naszych pracowników, a nasi pracownicy tworzą sukces dzięki swoim kompetencjom, zaangażowaniu i pracy!

Obecnie, do naszej fabryki, zlokalizowanej w Poznaniu (Junikowo) poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR SZTANC

Twój zakres obowiązków:

·       Przygotowanie maszyny do produkcji określonego asortymentu (przezbrojenie) i praca zgodnie z założonym poziomem wydajnościowym,

·       Wykonanie prawidłowej konserwacji maszyny,

·       Prawidłowe ustawienie i kontrola parametrów maszyny,

·       Prowadzenie procesu produkcji zgodnie z dokumentacją zlecenia produkcyjnego.

Nasze wymagania:

·       Co najmniej roczne doświadczenie w zakresie pracy na stanowisku Operatora/Maszynisty,

·       Podstawowa umiejętność obsługi komputera,

·       Mile widziane wykształcenie techniczne,

·       Dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie, otwartość na zmiany,

·       Gotowość do pracy w systemie zmianowym (12 h lub 8 h),

·       Dodatkowym atutem będzie znajomość maszyn: Bobst.

Oferujemy:

·       Możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·       Pracę w doświadczonym zespole oraz wsparcie merytoryczne,

·       Benefity, m.in. dofinansowanie posiłków, karta Multisport, lekcje angielskiego, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 913000450