2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Mielec
Patryk
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator szlifierki do płaszczyzn oraz wałków, operator precyzyjny

Wynagrodzenie

4 900 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy Szlifierza precyzyjnego/Operatora szlifierek (obsługa szlifierki do płaszczyzn oraz szlifierki do wałków). Praca w rodzinnej firmie, istniejącej na rynku 60 lat. Umowa o pracę, praca na jedną zmianę. Istnieje możliwość wyszkolenia jeżeli spełniasz wymagania minimalne.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa nowoczesnej konwencjonalnej szlifierki do płaszczyzn;

  • obsługa konwencjonalnej szlifierki do wałków;

  • kontrola jakości wykonanych detali;

  • dobór ściernic oraz optymalnych parametrów szlifowania;

  • dbanie o dobry stan techniczny maszyny i narzędzi;

  • współpraca z zespołem narzędziowym;

  • organizacja na stanowisku pracy;

Minimalne wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne lub średnie techniczne;

  • znajomość rysunku technicznego;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność korzystania z elektronarzędzi oraz podstawowych narzędzi pomiarowych;

Optymalne wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako szlifierz, narzędziowiec, przyrządowiec;

  • znajomość technologii procesu precyzyjnego szlifowania;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę;

  • kompleksowe przeszkolenie stanowiskowe;

  • pracę w doświadczonym zespole;

  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie;

Jeżeli przeczytałeś/przeczytałaś ogłoszenie do końca i jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą na tym stanowisku, rozpocznij wiadomość od zwrotu "Basara 1964". Istnieje możliwość przyuczenia jeżeli posiadacz podstawową wiedzę techniczną oraz potrafisz odczytać rysunek techniczny.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 901265431