2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator suwnicy|Operator Pieca Indukcyjnego| do 5900 zł brutto

Wynagrodzenie

5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie prowadzimy rekrutacje do firmy, która jest producentem systemów hamulcowych, głównie do samochodów i motocykli sportowych. Szukamy pracowników na stanowiska: Operatora suwnicy oraz Operator Pieca Indukcyjnego.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Darmowy przewóz pracowniczy ((z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Bliżyce, Włodowice, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bolesław, Zawiercie, Jaworzno, Sławków, Michałkowice, Czeladź, Będzin, Pradła, Rokitno, Jeziorowice, Sławniów, Grodziec, Sarnów, Psary, Katowice, Tychy, Poręba, Łazy, Zawiercie)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie do 5900 zł brutto/msc.

  • Premie miesięczne zależne od wyników produkcyjnych - do 625 zł brutto

  • Bon żywieniowy na karcie przedpłacowej - 30 zł na dzień (630 zł na miesiąc)

  • Premia frekwencyjna za pracę w systemie zmianowym - 900 zl brutto

  • Umowa o pracę bezpośrednio z klientem

  • System pracy 4 brygadowy - 8 godzinny

  • Coroczny system podwyżek

  • Premie roczne

  • System nagród KAIZEN

  • Karty Multisport oraz system z benefitami dla pracownika oraz członków rodziny

  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci

  • Bony i paczki świąteczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Sekcje sportowe

  • Wczasy pod gruszą

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (jednym badz drugim)

  • Posiadanie uprawnień obsługa suwnicy S1, G2E - E2; G1E-E1 (lub gotowość do nauki i podwyższania kwalifikacji)

  • Dyspozycyjność do pracy w trzyzmianowym systemie 4-brygadowym.

  • Mile widziane: Uprawnienia UDT na wózek widłowy.

Zadania:

  • Obsługa suwnicy według zaleceń przełożonych;

  • Rejestrowanie/powiadamianie o przemieszczeniach w uzgodniony procedurami sposób;

  • Odpowiadanie za stan powierzonych urządzeń, eksploatację zgodną z przeznaczeniem i zgłaszanie problemów technicznych;

  • Utrzymywanie porządku i czystości na swoim stanowisku pracy.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: + 48 504 791 396, + 48**********46, + 48 798 476 040.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 912724244