2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Mszczonów
Pekabex
Dodane 02 maja 2024

Operator suwnicy | Mszczonów

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Hakowy

Opis stanowiska:

  • Podczepianie elementów prefabrykowanych gotowych do transportu suwnicą;

  • Transport elementów prefabrykowanych;

  • Praca w systemie dwuzmianowym: 6-14 i 14-22;

  • Praca na magazynie zewnętrznym oraz na hali produkcyjnej.

Wymagania:

  • Chęć do nauki nowych umiejętności i podnoszenia kompetencji;

  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Wysoka motywacja do pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Dla zainteresowanych Pracowników gwarantujemy dojazd do pracy ze Mszczonowa!

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Pracę w zespole profesjonalistów,

  • Karta Multisport,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie nauki,

  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,

  • Świeże owoce,

  • Wsparcie z ZFŚS,

  • Nauka języków obcych,

  • Możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),

  • Szkolenia techniczne,

  • Udział w targach i konferencjach branżowych,

  • Konkursy dla pracowników,

  • Wsparcie dla cudzoziemców.

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 855915694