2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podkarpackie
  6. Logistyka - Rzeszów
Dodane 19 kwietnia 2024

Operator suwnicy 5t

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praca koło Rzeszowa, na hali przy prefabrykacji prętów zbrojeniowych Praca od poniedziałku do piątku .

Zakres obowiązków:

Obsługa suwnicy 5t pilotem sterowana z ziemi.

Wymagania:

Uprawnienia UDT do obsługi suwnic - aktualne , Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Od kandydatów oczekujemy:

Komunikatywność, Praca w zespole.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy,

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności, Stabilne warunki zatrudnienia, Rynkowe wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv bądź o kontakt telefoniczny w godz. 8:00 - 15:00

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912996402