2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Zabrze
Dodane Dzisiaj o 08:59

Operator sprzętu ciężkiego- Kierowca w Koksownia Jadwiga

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B+EZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Operator sprzętu ciężkiego- kierowca

miejsce pracy:  teren województwa śląskiego (Koksownia Jadwiga Zabrze)

system czasu pracy: trzyzmianowy, przy tzw. czterobrygadowej organizacji pracy

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac załadunkowo - przeładunkowych ładowarkami kołowymi, kierowanie pojazdami zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, wykonywanie bieżących napraw pojazdów i sprzętu.

Wymagania:

Wykształcenie: min. zawodowe

Doświadczenie zawodowe: min. 1 rok praktyki

Kwalifikacje: Uprawnienia do obsługi ładowarek kołowych (Ł-34), prawo jazdy min. B+E, znajomość napraw z mechaniki samochodowej.

-  Mile widziane inne uprawnienia do obsługi pojazdów i sprzętu, które posiada w zasobach BTS Sp. z o.o.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Pracowniczy Program Emerytalny

Ubezpieczenie grupowe

Dofinansowanie do biletu miesięcznego na przewozy pracownicze

Dodatkowych informacji dotyczących rekrutacji udziela Szef Działu Transportu tel. 60*****16 w godz. od 6:00 do 14:00 od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 910983249