2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Dębniki
Dodane 17 maja 2024

Operator składarko - sklejarki

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mellow Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ugruntowaną pozycją na polskim rynku poligraficznym. Od 20 lat konsekwentnie zwiększamy swój potencjał inwestując w nowoczesne zaplecze produkcyjne, wsparte najwyższej klasy specjalistami.

 Poszukujemy osoby na stanowisko: Operator składarko - sklejarki

 Miejsce pracy: Kraków, ul. Działowskiego 15

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa składarko-sklejarki

  • wykonywanie prac introligatorskich zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • dbanie o stan techniczny i czystość maszyny

Nasze wymagania:

  • doświadczenia w pracy na składarko-sklejarce

  • znajomości branży poligraficznej

  • elastyczności i gotowości do pracy w systemie II/III zmianowym

  • zaangażowania i rzetelności

  • dokładności i dbałości o szczegóły

  • terminowości w realizacji wyznaczonych zadań

To oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • pracę na nowoczesnym parku maszynowym

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dynamiczne środowisko i przyjazną atmosferę pracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres: kadry(małpa)mellow.com.pl - CV, w tytule maila wpisując numer oferty. W treści konieczne jest zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.” Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Mellow Sp. z o.o., ul. Działowskiego 15

30-39- Kraków

www.mellow.com.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 917372831