2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Szprotawa
Dodane 04 maja 2024

OPERATOR - Sanhua Auto Parts Szprotawa - PRODUKCJA

Lokalizacja

Szprotawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DO NOWO OTWARTEGO ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO POSZUKUJEMY OPERATORA.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, nastawioną na rozwój zawodowy, chcącą zdobywać doświadczenie  w pracy z najnowszą technologią to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Firma Sanhua Group jest światowym liderem w produkcji elementów sterujących i komponentów do systemów zarządzania ciepłem. Nasze produkty stosowane są w systemach klimatyzacji mieszkaniowej, komercyjnej, sprzęcie gospodarstwa domowego i branży automotive. Naszymi klientami są największe globalne marki. Zatrudniamy ponad 30.000 osób. Posiadamy zakłady produkcyjne w Azji, Ameryce Południowej i w Europie.

 W nowo otwieranym zakładzie w podstrefie Szprotawa (Wiechlice) specjalizować będziemy się  w produkcji systemów chłodniczych do samochodów elektrycznych montowanych na płytach podłogowych w nowo wyprodukowanych samochodach na całym świecie.

Obecnie do Działu Produkcji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR

Twoje zadania i odpowiedzialności:

  • obsługa maszyn produkcyjnych, ustawienie ich parametrów oraz nadzorowanie przebiegu procesu produkcyjnego

  • monitorowanie stanu technicznego maszyn

  • drobne prace manualne i naprawcze

  • przestrzeganie wymogów bezpieczeństwa pracy, zgłaszanie zauważonych zagrożeń

  • wykonywanie pracy według wyznaczonych standardów z dbałością o najwyższą jakość produktu

  • zapewnienie ciągłości produkcji, wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie

  • przeprowadzanie pomiarów i testów na stanowiskach pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • pełne przeszkolenie na wszystkich stanowiskach produkcji

  • pracę w nowoczesnej fabryce z najnowszymi technologiami

  • stały rozwój – wiemy, że wraz z Twoim rozwojem rozwija się cała firma

  • dofinansowanie posiłków

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • kierownictwo, które słucha i dba o pracowników

 Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe/średnie

  • rzetelność i dokładność – w naszej branży to bardzo ważne

  • branie odpowiedzialności za realizowane zadania

  • gotowość do pracy zmianowej

Lokalizacja

Szprotawa,

Lubuskie

Lubuskie, Szprotawa
ID: 882348877