2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Magdalena
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator Rozkrawarki Schilsner Industry Group

Wynagrodzenie

4 800 - 5 385 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Schilsner Industry Group - firma silna ludźmi!

Jesteśmy firmą działającą w obszarze branży meblarskiej, zajmujemy się wytwarzaniem elementów wykończeniowych płyt meblowych dla ich największych światowych producentów. Naszą specjalnością jest produkcja obrzeży meblowych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Od lat działamy aktywnie na rynku polskim i umacniamy naszą pozycję również na terenie całej Europy.

Schilsner skupia ludzi z wielu branż, których cechuje otwartość i zaangażowanie. Wspieramy pracowników w ich rozwoju, bo to stanowi o naszej sile. Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu pracowników na stanowisko:

OPERATOR ROZKRAWARKI

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet premiowy

- Szkolenia wdrożeniowe,

- Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie,

- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

- Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport.

Opis stanowiska:

- Praca w polskiej firmie produkującej obrzeża meblowe w technologii ABS,

- Obsługa maszyny rozkrawającej obrzeża meblowe,

- Zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury,

- Obsługa elektronicznych paneli i komputera,

- Przezbrajanie maszyny i ustawianie parametrów procesu,

- Dbanie o porządek na stanowisku pracy i czystość urządzeń

Oczekiwania:

- Wykształcenie minimum zawodowe ,

- Gotowość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

- Obsługa komputera w podstawowym zakresie,

- Samodzielność w działaniu oraz aktywne rozwiązywanie problemów,

- Zdyscyplinowanie i sumienność, zaangażowanie,

- Uprawnienia na wózki widłowe / UDT / będą dodatkowym atutem,

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym.

Wyślij nam swoje CV !

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH Zgodnie z art. 13 RODO, poniżej przedstawiamy informację związaną z przetwarzaniem przez Schilsner Industry Group Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przekazanych przez Pana/Panią danych osobowych, w związku z aplikacją o pracę: 1. Administratorem danych osobowych jest Schilsner Industry Group Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (51-317) przy ul. Bierutowskiej 77, REGON: 020171714, NIP: 8951844799 KRS 0000245108, telefon: 71 35 00 601. 2. Przekazane dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania na Pana/Pani żądanie czynności zmierzających do zawarcia umowy o pracę/współpracę, w tym weryfikacji i doboru kandydatów do pracy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit b RODO), oraz udzielonej przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO), przy czym, w razie wątpliwości, wysłanie aplikacji o pracę lub samego dokumentu CV, w odpowiedzi na nasze ogłoszenie lub adres e-mail Administratora będzie uważane za wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z niniejszą informacją. 3. Dane osobowe będą przekazywane, w zakresie niezbędnym do wykonania wskazanego wyżej celu przetwarzania, pracownikom i współpracownikom Administratora, zobowiązanym co zachowania tajemnicy. 4. Dane osobowe nie będą przekazywane poza teren Polski. 5. Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego związanego z danym ogłoszeniem (proces rekrutacyjny uznaje się za zakończony po upływie okresu próbnego, na który została zawarta umowa z wybranym kandydatem, nie krócej niż 3 miesiące od dnia rozpoczęcia pracy lub współpracy przez wybranego kandydata lub jeżeli nie został wybrany żaden kandydat proces rekrutacyjny uznaje się za zakończony po upływie 6 miesięcy od zamieszczenia ostatniego ogłoszenia o pracę lub współpracę w ramach danego procesu) lub przez okres 6 miesięcy od ich przekazania do Administratora, pomimo braku ogłoszenia. 6. W każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. 7. Zgodnie z RODO Przysługuje Panu/Pani również praw do: dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia (sprostowania) swoich danych, żądania usunięcia danych, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego. 8. Podanie danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, to jest zapoznania się ze złożoną aplikacją, porównanie aplikacji i wyboru kandydata do pracy lub współpracy, jak również podjęcia dalszych działań zmierzających do zawarcia umowy z wybranym kandydatem. W przypadku odmowy podania danych Administrator nie uwzględni złożonej aplikacji w procesie rekrutacji. 9. Administrator nie profiluje danych osobowych oraz nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany. RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 753354356