2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Środa Wielkopolska
P.P.H.U. A-LIMA-BIS Sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Operator robota spawalniczego w Alima Bis

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

Miejsce pracy: wielkopolskie / Środa Wielkopolska

Opis stanowiska:

  • obsługa i programowanie spawalniczego robota i/lub cobota;

  • przygotowywanie, ustawianie i mocowanie elementów do spawania;

  • kontrola procesu i kontrola jakości wyrobu gotowego;

  • pomoc przy tworzeniu przyrządów spawalniczych.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w pracy jako spawacz (mile widziane uprawnienia MIG MAG);

  • uprawnienia do obsługi suwnic (możliwość przyuczenia);

  • umiejętności czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę jednozmianową;

  • konkurencyjne wynagrodzenie;

  • odpowiedzialne stanowisko;

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie.

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 912128097