2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 13 czerwca 2024

Operator robota spawalniczego - Niemcy

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EXBUD Mobility Sp. z o. o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator robota spawalniczego

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa robota spawalniczego (zgrzewanie, spawanie).

  • Wprowadzanie drobnych poprawek spawalniczych i korygowanie parametrów.

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub na stanowisku spawacza.

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzech zmian.

  • Mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego (nie jest to warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową.

  • Dodatkowe premie do wynagrodzenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), dojazd do pracy, narzędzia, odzież pracowniczą oraz środki BHP.

  • Prywatną opiekę medyczną w Polsce z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny.

  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.

EXBUD MOBILITY SP. Z O. O., nr cert.  26910

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 920353009