2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Zielona Góra
Dodane 15 maja 2024

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO (do przyuczenia -również kobiety)

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

REAC Components Sp. z o.o. należy do szwedzkiej Grupy Reac, która zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych.

Do naszego zakładu znajdującego się na strefie ekonomicznej w Zielonej Górze (Nowy Kisielin) poszukujemy kandydata na stanowisko:

OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO - (do przyuczenia - również kobiety!)

Obowiązki

  • Realizacja zleceń produkcyjnych według planu

  • Nadzór procesu spawalniczego metodą TIG-MAG

  • Załadunek detali do robota oraz zabezpieczenie detali przed rozpoczęciem spawania

  • Kontrola jakościowa i wizualna spoin spawalniczych

  • Reagowanie na odchylenia w procesie

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe/średnie

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • doświadczenie zawodowe - mile widziane!

  • gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany) !

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • atrakcyjne warunki płacowe - wypłata na czas!

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dopłatę do kolonii i paczki dla dzieci pracowników)

  • pożyczki pracownicze

  • ofertę grupowego ubezpieczenia + opiekę medyczną;

Praca w systemie: 2 zmiany (poniedziałek-piątek)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV odpowiadając na ogłoszenie lub o kontakt pod nr telefonu: 51*******23 (pon - pt 7.00 do 15.00)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami!

Proszę o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez REAC Components Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Nowy Kisielin – Innowacyjna 1, 66-002 Zielona Góra, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji”

Administratorem danych jest Reac Components Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze ul. Nowy Kisielin – Innowacyjna 1.

Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 746691958