2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Rawa Mazowiecka
Dodane 22 maja 2024

Operator robota spawalniczego

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma produkująca maszyny rolnicze zatrudni na stanowisko operatora robota spawalniczego.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie prac spawalniczych zgodnie z dokumentacja techniczną

  • Stały nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu spawania

  • Odpowiedni dobór narzędzi / programu; wymiana niezbędnego oprzyrządowania

  • Kontrola jakości gotowego produktu

  • Dbałość o stanowisko pracy

Nasze wymagania:

  • Znajomość spawalniczych systemów zrobotyzowanych

  • Doświadczenie w obsłudze robota spawalniczego

  • Umiejętność tworzenia / kopiowania programów niezbędnych do obsługi robota

  • Znajomość logiki programu

  • Umiejętność radzenia w przypadku wystąpienie błędów podczas pracy stanowiska zrobotyzowanego, umiejętność poprawnej diagnozy przyczyn powstania

  • Umiejętność sprawnego rozpoznawania problemów technicznych

  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 920046402