2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Unibep Spółka Akcyjna
Dodane 17 czerwca 2024

Operator recyklera do stabilizacji gruntu

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Obecnie poszukujemy pracowników do Oddziału Infrastruktury UNIBEP S.A. przy realizacji inwestycji w regionie na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn specjalistycznych do stabilizacji gruntu;

  • Prowadzenie kart drogowych;

  • Dbałość o powierzony sprzęt;

  • Praca na budowach realizowanych w woj. podlaskim oraz na terenach ościennych.

Oczekujemy:

  • Uprawnień na operatora recyklera;

  • Doświadczenia przy obsłudze recyklera lub stabilizatora doczepnego WS min. 2 lata​;

  • Posiadanie uprawnień na inne maszyny drogowe będzie dodatkowym atutem;

  • Prawo jazdy kat C + E, T będzie dodatkowym atutem;

  • dyspozycyjności i mobilności (praca zgodnie z harmonogramem, standardowo codzienne powroty do domu, ale w razie potrzeby – gotowość do pracy w delegacji)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie i zatrudnienie również poza sezonem

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)

  • Możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie oraz podnoszenia kwalifikacji - zdobywanie kolejnych uprawnień finansowanych przez firmę (w razie potrzeby)

  • Transport firmowy i zakwaterowanie na koszt firmy (w razie potrzeby)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 921211702