2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Kończyce Wielkie
Dodane 23 maja 2024

Operator przenośników taśmowych - Kończyce Wielkie

Lokalizacja

Kończyce Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

PIS

Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S. A., firma z ponad 70-cio letnim doświadczeniem w branży górniczej, poszukuje pracowników na stanowisko: Operator urządzeń sortująco-kruszących, Operator przenośników taśmowych w Kopalni Kruszywa w Kończycach Wielkich.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie, samodyscyplina i umiejętności organizacyjne,

  • komunikatywność,

  • chęć do pracy w różnych warunkach atmosferycznych (praca w terenie).

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego w zakresie wynikającym z zajmowanego stanowiska,

  • obsługa urządzeń sortująco-kruszących i przenośników taśmowych,

  • czynny udział w pracach remontowych.

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych,

  • umowę o pracę i stabilne warunki pracy.

  • zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (warunek konieczny: aktualna klauzula o powierzeniu danych osobowych do celów rekrutacji na adres:

ogloszenia(małpa)kruszywosa.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kończyce Wielkie,

Śląskie

Śląskie, Kończyce Wielkie
ID: 920306098