2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator Przecinarki Termicznej CNC

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zakres obowiązków:

  • Obsługa przecinarki termicznej CNC.

  • Wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej.

  • Dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.

  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP, regulaminu pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym.

  • Znajomość procesów cięcia termicznego (cięcie plazmowe, cięcie tlenowe), zaświadczenie odbycia kursu przepalacza gazowego lub kursu do spawania gazowego metodą 311 wg PN-EN ISO 9606-1.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Doświadczenie w obsłudze przecinarki termicznej CNC.

  • Preferowane posiadanie uprawnień z zakresu obsługi suwnicy z poziomu roboczego, żurawika stacjonarnego.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w firmie należącej do Grupy Kapitałowej JSW.

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Miesięczne premie uznaniowe.

  • Coroczne nagrody z okazji Dnia Branżowego.

  • Profesjonalne szkolenia.

  • Dofinansowanie do pakietów sportowych.

  • Możliwość uzyskania środków finansowych – PKZP.

  • Program grupowego ubezpieczenia dla pracowników JZR Sp. z o.o. oraz ich współmałżonków i dzieci.

  • Możliwość przynależenia do Programu Fundacji Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 703341254