2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Piekary Śląskie
Dodane 17 maja 2024

Operator-programista tokarek CNC

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma z Piekar Śląskich, świadcząca usługi w obszarze obróbki stali oraz usługi związane z remontami maszyn i urządzeń dla przemysłu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator - programista tokarek CNC

Zakres obowiązków:

  • samodzielna praca na stanowisku operatora/ustawiacza tokarek CNC

  • wykonywanie detali na bazie powierzonej dokumentacji

  • dobór technologii, samodzielne pisanie programów obróbczych (Fanuc)

  • dobór narzędzi i parametrów skrawania

  • samokontrola w procesie produkcyjnym

  • praca na tokarce karuzelowej Doosan Puma VTR 1216M

  • dbanie o porządek oraz organizacje w obrębie stanowiska pracy

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora / tokarza CNC

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra znajomość rys. technicznego

  • obsługa narzędzi pomiarowych

  • znajomość systemu sterowania Fanuc – warunek konieczny

Oferujemy:

  • praca w systemie zmianowym w oparciu o umowę o pracę z możliwością dodatkowych godzin

  • szkolenie wprowadzające i wsparcie doświadczonych współpracowników

  • 4 – dniowe szkolenie z obsługi maszyny PUMA VTR 1216 M

  • przyjazną atmosferę, zgrany zespół

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności + premia miesięczna

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 918934223