2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowe Skalmierzyce
Dodane Dzisiaj o 11:39

Operator - Programista frezarek CNC (praca w narzędziowni)

Lokalizacja

Nowe Skalmierzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

- Samodzielne programowanie frezarek 3 osiowych CNC ze sterowaniem Heidenhain,

- Przygotowanie, obróbka na maszynie CNC,

- Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi,

- Samodzielnie wykonywanie elementów opierających się na konkretnych rozmiarach i rysunkach,

- Produkcja jednostkowa, małoseryjna,

- Konserwacja maszyny, gdy zachodzi potrzeba.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na frezerce ze sterowaniem Heidenhain,

- Znajomość materiałów i doboru parametrów obróbki,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

- Dokładność, sumienność i samodzielność w wykonywanej pracy.

Oferujemy:

- Gwarancję stabilnej pracy, zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

- Pakiet benefitów: świadczenia z funduszu socjalnego , możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Lokalizacja

Nowe Skalmierzyce,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowe Skalmierzyce
ID: 729397299