2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdynia
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator, programista CNC we Francji od 2700 do 3100 euro netto

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Nasz klient jest jednym z liderów w dziedzinie inżynierii, specjalizując się w zaawansowanych technologiach i usługach dla przemysłu lotniczego, kosmicznego, motoryzacyjnego i energetycznego. Jego rozwiązania techniczne, takie jak silniki, komponenty lotnicze, podzespoły do pojazdów Formuły 1, a także części do przemysłu energetycznego, są znane na całym świecie. Poszukujemy pracowników do zakładu na zachodzie Francji.

  STANOWISKO: Operator lub Programista centrum obróbczych CNC

  OPIS STANOWISKA:

Jeżeli jesteś osobą, która:

Ma doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.

Zna co najmniej jeden z systemów sterowania - Fanuc, Mitsubishi, Sinumerik lub Heidenhain.

Jest precyzyjna i potrafi pracować z detalami

Rozumie normy jakości i procedury kontroli jakości

Potrafi rozwiązywać problemy i reagować na awarie

Jest kreatywna i potrafi czytać rysunki techniczne

Posiadasz zdolność do pracy w zespole

Dodatkowymi atutami są:

Umiejętność programowania maszyn CNC

Posiadanie prawa jazdy

Znajomość języka angielskiego lub francuskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa maszyn CNC: Będziesz pracował na różnych maszynach CNC wyposażonych w różne systemy sterowania, takie jak Fanuc, Mitsubishi, Heidenhain, czy innych. Twój zakres pracy obejmuje zarówno tokarki, frezarki, jak i inne rodzaje obrabiarek.

(Programista) Tworzysz i edytujesz programy obróbcze, zapewniając dokładność i efektywność

Kontrola jakości: Monitorujesz i sprawdzasz wyprodukowane części pod kątem zgodności z wymaganymi specyfikacjami i normami jakościowymi.

Utrzymanie i konserwacja: Dokonujesz rutynowych przeglądów i konserwacji maszyn, a także reagujesz na ewentualne awarie lub problemy techniczne. Zapewnienie bezpieczeństwa: Przestrzegasz procedur bezpieczeństwa i dbasz o zachowanie higieny pracy na stanowisku.

OFERUJEMY:

Podstawę godzinową: 39 godzin tygodniowo + nadgodziny.

Wynagrodzenie: 2700 - 3100 euro netto miesięcznie przy 39 godzinach tygodniowo. (W zależności od Twojego doświadczenia oraz dodatków za pracę na 2 zmiany/zmiany nocne).

Legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę.

Zakwaterowanie z prywatnym pokojem.

Zwrot kosztów transportu do Polski 3 razy w roku do €250.

Tygodniowe zaliczki.

Wsparcie polskojęzycznego koordynatora (pomoc w urzędach, ubezpieczenie, itp.) na czas trwania współpracy.

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i pragniesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 873837080