2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wołomin
Dodane 08 kwietnia 2024

Operator / Programista CNC

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis:

Firma ADI TRADE zajmująca się produkcją i dostarczaniem dedykowanych rozwiązań dla branży filmowej, zatrudni osobę na stanowisko Operator / Programista CNC

Miejsce pracy: Wołomin

Obowiązki:

  • Obsługa maszyny CNC - Tokarki Doosan LYNX 2100 Sinumerik, Frezarki Haas VF2-SS

  • Tworzenie, modyfikacja, optymalizacja oraz wgrywanie programów CAM na maszynie CNC

  • Przygotowanie maszyny do pracy, konserwacja i dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie

  • Dbanie o stan narzędzi, przygotowywanie listy zapotrzebowania narzędzi, płynu chłodzącego i innych zużywalnych materiałów i/lub ich zamawianie

  • Optymalizacja istniejących procesów obróbczych pod kątem zużycia narzędzi, jakości i wydajności

  • Realizacja harmonogramu produkcji.

  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną

  • Kontrola jakości i zgodności z dokumentacją techniczną wykonywanych elementów.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w obsłudze tokarek CNC/frezarek CNC

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość oprogramowania CAD

  • Znajomość narzędzi pomiarowych;

  • Dyspozycyjność do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole, podejmowania decyzji i dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  •  Pracę w młodym ,dynamicznym zespole oraz przyjazne środowisko pracy

  •  Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym.

  •  Udział w tworzeniu produktów klasy premium

  •  Stabilne zatrudnienie dla osoby spełniającej oczekiwania;

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na konto ogłoszenia.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 839453214