2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Jasionka
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator / Programista CNC

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jasionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Opis

Firma Accuma sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator - Programista CNC

Miejsce pracy: Jasionka 954 [Aeropolis]

Data rozpoczęcia: 01.05.2024 (do uzgodnienia)

Zakres obowiązków:

· Obsługa frezarki numerycznej - Frezarka CNC [Hass VF-5SS].

· Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. [Ustawienie detalu na stole maszyny / Realizacja programów obróbkowych].

· Programowanie CNC [ SolidCAM ( Zintegrowany z Solidworks 2022) ].

· Dobór oraz kontrolowanie stanu zużycia narzędzia skrawającego.

· Weryfikacja poprawności wykonania detalu w odniesieniu do dokumentacji wykonawczej.

· Kontrola prawidłowego przebiegu wykonania detali w trakcie obróbki.

Wymagania:

· Minimum 2 letnie doświadczenie z zakresu obsługi maszyn CNC [Frezarki].

· Umiejętność czytania rysunku technicznego.

· Znajomość doboru narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania.

· Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

· Podstawowy zakres wiedzy dotyczący obróbki skrawaniem.

· Dodatkowy atut: Znajomość obsługi modułu Solid CAM w tym podstawowa znajomość SolidWorks CAD

· Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

· Wysoka kultura osobista.

Oferta pracodawcy:

· Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

· Możliwość rozwoju zawodowego.

· Praca w zakresie produkcji jednostkowej.

· Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczącym ogłoszenia można dzwonić na podany numer telefonu. Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać przez formularz OLX z zamieszczoną poniżej klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Lokalizacja

Jasionka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jasionka
ID: 769866972