2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator produkcji z uprawnieniami na wózki widłowe Szczecin

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Wiodąca firma w dziedzinie innowacyjnych projektów chemiczno-technologicznych, w związku z rozszerzaniem swojej działalności, poszukuje kandydatów na stanowisko Operator produkcji z uprawnieniami na wózki widłowe.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa procesu produkcyjnego

  • Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

  • Drobne naprawy na terenie zakładu

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Doświadczenie na stanowisku produkcyjnym- mile widziane

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Karta Multisport

  • Karta płatnicza do automatu z przekąskami i napojami

  • Premia uznaniowa

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 799935560