2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Zimna Wódka
Dodane 11 kwietnia 2024

Operator produkcji Strzelce Opolskie- super oferta/ praca od zaraz

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zimna Wódka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Lubeck na potrzeby klienta- firmy produkującej siedzenia samochodowe, zatrudni osoby na stanowisko Operator produkcji.

Miejsce pracy: Zimna Wódka

Obowiązki: Produkcja, montaż oraz kontrola jakości elementów siedzeń samochodowych

Co oferujemy?

  • Umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS

  • Możliwość przejścia na umowę o pracę do Klienta

  • Dobre wynagrodzenie i warunki pracy

  • Dofinansowanie do dojazdów

  • Dla chętnych możliwość przystąpienia do PPK

  • Terminowość wynagrodzeń

  • Nagroda pieniężna za polecenie pracowników w wys. 400 zł

  • Praca w systemie 3- zmianowym

  • Opiekę koordynatora

  • Przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Parking da pracowników

  • Wsparcie przy uzyskaniu karty pobytu i innych dokumentów

Wymagania:

  • Dokładność oraz zdolności manualne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność, sumienność, odpowiedzialność

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • W przypadku obcokrajowców- wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego

Nr ref. agencji: 29623

Osoby zainteresowane, prosimy o składanie CV za pośrednictwem olx. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lubeck Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne

Lokalizacja

Zimna Wódka,

Opolskie

Opolskie, Zimna Wódka
ID: 891013824