2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Bolesławiec
Dodane 13 maja 2024

Operator Produkcji/Stawka do 6600zł/Zwrot Za Dojazdy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

DCR Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji rynkowej posiadająca swój oddział w Iwinach koło Bolesławca. Jesteśmy liderem w branży opakowań przemysłowych. W związku z intensywnym rozwojem obecnie poszukujemy Operatorów Produkcji.

Nasza oferta:

  • Praca na podstawie umowy o pracę (okres próbny 1 msc- 3 msc, następnie umowa na 1 rok)

  • Zarobki od 5000zł brutto do 6600 zł brutto+ zwrot za dojazdy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia: wózki widłowe, obsługa suwnicy, elektryczne)

  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie wytłaczania z rozdmuchem, wytłaczania, przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Dodatki za polecenie pracownika (300-500 zł)

  • Premie świąteczne (500 zł)

  • Możliwość rozwoju (rekrutacja wewnętrzna na wyższe stanowiska)

  • Wsparcie przełożonego i kolegów w pierwszych tygodniach pracy

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • MOŻLIWOŚĆ SZYBKIEGO ROZWOJU NA STARSZEGO OPERATORA PRODUKCJI (PODWYŻKA)

    Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie czynności przy produkcji rur, beczek, wkładów

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości

    Nasze oczekiwania:

  • Zaangażowanie, dokładność

  • Dyspozycyjność w zakresie pracy zmianowej (system 4brygadowy 12godzinny)

  • Pozytywne nastawienie :-)

    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do składania swojego CV przez stronę lub bezpośrednio w firmie: Iwiny Osiedle 28 D.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich

    danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez

    DCR Sp. z o.o. z siedzibą w Woli Krzysztoporskiej, ul. Przemysłowa 1, 97-371

    Wola Krzysztoporska, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady

    (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w

    związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu

    takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o

    ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych

    osobowych."

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 873819220