2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
rekrutacjayt
Dodane 23 kwietnia 2024

Operator produkcji / pracownik produkcji.

Wynagrodzenie

4 500 - 4 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z otwarciem polskiego oddziału produkcyjnego spółka YT GPL Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko operator produkcji.

Twój zakres obowiązków

·  odbieranie wyprodukowanych detali z taśmociągu

·  ocena wizualna jakości

·  montaż (m.in. obsługa maszyn produkcyjnych , np. maszyny do tampodruku)

· pakowanie

· rejestracja produkcji

· przestrzeganie standardów bezpieczeństwa oraz czystości

·  rejestracja bieżącej produkcji

Nasze wymagania

·       umiejętności manualne

·       gotowość do pracy z przestrzeganiem określonych standardów jakościowych

·       sumienność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

·       gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym montaż / trzyzmianowym wydział wtrysku

·       umiejętność pracy w zespole

·       otwartość na podnoszenie swoich kwalifikacji

Mile widziane

·       doświadczenie w pracy na produkcji

 Co oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie.

·       Pracę w nowoczesnym oddziale międzynarodowej firmy produkcyjnej.

·       Możliwość kreowania swojego miejsca pracy.

·       Miłą i przyjazną atmosferę.

·       Komfortowe warunki pracy.

·       Miejsce pracy blisko centrum Szczecina.

Pamiętaj aby w treści CV zawrzeć klauzulę RODO. Pełna treść klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez, YT GPL Poland Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 817464930