2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Bojków
Dodane 22 kwietnia 2024

Operator produkcji - od zaraz!

Wynagrodzenie

26 - 29 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli jesteś zmotywowany/a i szukasz pracy stałej pracy w której będziesz mógł/a się rozwijać to koniecznie aplikuj!

Aktualnie poszukujemy Operatorów produkcji z gotowością wyjazdu na oddelegowanie do Czech!

Miejsce pracy: Gliwice, ul. Pszczyńska

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez pośredników,

  • Pracę w nowo otwartym obiekcie,

  • Motywujący system wynagrodzeń,

  • Praca w systemie 3 zmianowym,

  • Stawka 26 zł + 400 zł premii.

Oczekujemy:

  • Precyzja i szczegółowość wykonywania zadań,

  • Gotowość do wykonywania pracy manualnej, stojącej,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w porze nocnej,

  • Odpowiedzialność i chęć do rozwoju na terenie nowopowstałej fabryki,

  • Doświadczenie w pracy na obszarach produkcyjnych.

Obowiązki:

  • Wykonywanie powierzonych aktywności zgodnie z obowiązującymi standardami i instrukcjami,

  • Realizacja powierzonych zadań z przestrzeganiem wymogów oczekiwanej jakości i czasu realizacji czynności,

  • Rejestrowanie danych dotyczących wykonywanej pracy zgodnie z przekazywanymi informacjami.

Prosimy o uzupełnienie CV i swoich dokumentów aplikacyjnych poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujętych w dokumentach aplikacyjnych innych niż wymagane prawem (art. 22¹ kodeksu pracy) przez DSV Services sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.”

Jeśli chcą Państwo wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie jeszcze klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujętych w dokumentach aplikacyjnych przez DSV Services sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Jeśli chcą Państwo uczestniczyć w rekrutacjach prowadzonych przez inne spółki z Grupy DSV prosimy o dopisanie klauzuli:

Treść zgody na przekazanie danych osobowych[AL1]

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych ujętych w dokumentach aplikacyjnych przez DSV Services sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach innym spółkom z grupy kapitałowej DSV, w celu uwzględnienia mojej kandydatury w rekrutacjach prowadzonych przez te Spółki. Zapoznałem się z listą wszystkich Spółek z grupy DSV, która jest zamieszczona poniżej.”

Lista spółek z grupy kapitałowej DSV:

1.DSV International Shared Services Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Inspektor ochrony danych osobowych – Piotr Janiszewski; 2. DSV Air&Sea Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki; 3.DSV Air&Sea Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki; 4. DSV Services Sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach, przy ul. Sokołowska 64, 05-806 Pęcice ; 5. DSV Road Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki; 6. DSV Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach, ul. Sokołowska 64 05-806 Pęcice.

KLAUZULA INFORMACYJNA

1.      Informujemy, że Administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka DSV Services Sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach, przy ul. Sokołowska 64, 05-806 Pęcice (dalej: „DSV”).

2.      Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu:

przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit „c” RODO w związku z przepisami prawa pracy),

przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO),

realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest uzasadniony interes (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO),

realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO),

e.      przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 17648

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 902867138