2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kościan
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator produkcji na okres wakacyjny

Lokalizacja

Kościan

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w obsłudze i nadzór maszyn na linii produkcyjnej.

  • Pakowanie, etykietowanie oraz przekazywanie wyrobów na magazyn.

  • Utrzymywanie maszyn oraz powierzonego stanowiska pracy w czystości.

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, wypełnianie raportów.

  • Obsługa wózka ręcznego.

Nasze wymagania

  • Umiejętność manualne i techniczne w obsłudze maszyn i urządzeń.

  • Zdolność do pracy na wysokościach powyżej 3 m, oraz do ponoszenia ciężarów do 30 kg.

  • Umiejętność logicznego myślenia i wykonywania podstawowych obliczeń.

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • Umowę zlecenie

  • Pracę w dynamicznym środowisku

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Możliwość przedłużenia umowy po wakacjach i pracy na stałe

Mile widziani studenci – zarówno na produkcję jak i do pomocy w magazynie

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Dokładna lokalizacja
Wielkopolskie, Kościan
ID: 912409821