2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Myszków
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator produkcji - Myszków

Lokalizacja

Myszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje chętnych do pracy na stanowisku: OPERATOR PRODUKCJI

Wymagania:

·       doświadczenie w pracy na produkcji

·       dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

·       pakowanie gotowego produktu w kartony

·       dokonywanie wizualnej kontroli jakości

·       odrzucanie wadliwych produktów

·       odkładanie zapakowanych produktów w wyznaczone miejsca

Oferujemy:

·       Umowa o pracę

·       Wynagrodzenie:  4400zł brutto

·       300 zł premii absencyjnej

·       250 zł premii za wydajność

·       Dodatek za zmianę nocną +20% netto

·       Dodatek za nadgodziny +50% netto

·       Dodatek za soboty i nadgodziny nocne +100% netto

·       System pracy: 4 BRYGADOWY

Administratorem podanych przez  Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o.  z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

Lokalizacja

Myszków,

Śląskie

Śląskie, Myszków
ID: 855811651