2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Tarczyn
Dodane 22 maja 2024

Operator produkcji materiałów

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma B.T. Beton, czołowy dostawca materiałów betonowych w rejonie powiatu Piaseczyńskiego, Grójeckiego i Grodziskiego, poszukuje: Operatora Węzła Betoniarskiego.

Zakres zadań:

  • Produkcja mieszanek betonowych w zgodzie z obowiązującymi recepturami,

  • Kontrola zasobów węzła i monitorowanie braków,

  • Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu,

  • Wykonywanie pomniejszych działań naprawczych w celu utrzymania sprawności węzła,

  • Obsługa ładowarki w celu załadunku surowców sypkich.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,

  • Pracę na cały etat,

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • Możliwość zakwaterowania dla osób dojeżdżających,

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Premie za widoczne zaangażowanie pracownika.

  • Możliwość rozbudowy doświadczenia zawodowego w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze.

Oczekujemy:

  • Znajomości obsługi maszynerii węzła betoniarskiego (jeśli kandydat nie posiada wiedzy w tym zakresie, może zostać przyuczony)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie ważnym atutem w czasie rozmowy.

  • Komunikatywności i zaangażowania w wykonywaną pracę.

Zainteresowanych zapraszamy do składania CV w wiadomości prywatnej, bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem wskazanym po lewej stronie. Jeśli nie pracowałeś wcześniej w tym zawodzie czy nie posiadasz ww. umiejętności, również zapraszamy do złożenia CV, przyuczymy cię do zawodu. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem państwa danych osobowych jest firma BT Beton s.c. z siedzibą w Starym Goździe 3, 26-806 Stara Błotnica.

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 639590784