2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator produkcji/magazynu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli poszukujesz interesującej pracy i jesteś osobą zorganizowaną, której niestraszne codzienne wyzwania to zapraszamy do nas.

Firma STALRENT zajmująca się wynajmem i sprzedażą zabezpieczeń do wykopów poszukuje Operatora produkcji/magazynu.

Obowiązki:

·         obsługa maszyn i urządzeń m.in. agregatu malarskiego, urządzeń spawalniczych, wózków widłowych i paletowych, żurawi warsztatowych oraz elektronarzędzi.

Wymagania:

·         chęć do pracy i uczenia się nowych rzeczy

·         podstawowa wiedza techniczna

·         dobra organizacja pracy

·         umiejętności manualne

Oferujemy:

·         umowa o pracę

·         możliwość rozwoju

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         benefity pracownicze: karta sportowa i prywatna opieka medyczna.

Lokalizacja: Bydgoszcz, Wojska Polskiego 65

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie swojego CV za pośrednictwem OLX i zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych firmie STALRENT Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 907473770