2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator produkcji - Krishome sp. z o.o.

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Krishome sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem stolarki otworowej i osłon. W naszych produktach łączymy jakość, bezpie­czeństwo i design. Razem tworzymy Zespół, który wyznacza trendy w branży i pomaga spełniać marzenia o idealnym domu.

Dołącz do nas! Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy: Września, Psary Małe

Zadania na stanowisku:

  • praca na wydziale produkcji stolarki otworowej

  • obsługa piły, centrum obróbczego, zgrzewarki

  • montaż okuć

  • montaż szkleń i wypełnień

  • pakowanie konstrukcji

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej

  • dokładność i precyzja w działaniu

Co oferujemy?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • pracę w systemie 2-zmianowym

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia i przejrzyste zasady premiowania

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • możliwości rozwoju w ramach organizacji

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni oraz KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji.

Administratorami Państwa danych osobowych, otrzymanych w związku z procesem rekrutacji, są spółki KRISPOL sp. z o.o. z siedzibą we Wrześni oraz KRISHOME sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych. Więcej informacji o administratorach danych, celu i okresie przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu uprawnieniach związanych z przetwarzaniem Państwa danych, znajdą Państwo w Politykach Prywatności dostępnych na naszej stronie krispol.pl/kariera/

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 668528997