2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa
Dodane 22 maja 2024

Operator Produkcji - Krajacz

Lokalizacja

Dąbrowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Preston Sp. z o. o., dynamicznie rozwijająca się Drukarnia, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa (pow. poznański) – okolice Poznania

Obowiązki:

- obsługa maszyn introligatorskich - przede wszystkim gilotyny (zapewniamy przyuczenie),

- wykonywanie prac introligatorskich,

- bieżące wypełnianie i weryfikowanie dokumentacji produkcyjnej podczas procesu produkcyjnego,

- bieżąca kontrola poprawności wykonywanych czynności produkcyjnych ze zleceniem,

- utrzymanie i kontrola czystości linii produkcyjnych w ciągu całego procesu produkcyjnego.

Wymagania:

- umiejętność pracy zespołowej,

- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

- możliwość pracy na 3 zmiany.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- profesjonalne wdrożenie do pracy,

- dynamiczne środowisko i przyjazną atmosferę pracy,

- dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, kart Multisport i prywatnej opieki medycznej Lux Med.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Nasz zakład jest przyjazny osobom niepełnosprawnym!

Lokalizacja

Dąbrowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dąbrowa
ID: 920114453