2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Biała
Dodane 12 kwietnia 2024

Operator produkcji junior

Lokalizacja

Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ustronianka Sp. z o.o.  to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy pracowników w trzech zakładach produkcyjnych oraz w sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 45 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator produkcji Junior

Miejsce pracy: Biała, k. Prudnika, woj. opolskie

Szczegółowy zakres obowiązków

1.    Wykonywanie poleceń przełożonych .

2.    Kontrola  procesu produkcyjnego zgodnie z kartą produktu.

3.    Utrzymanie w czystości otoczenia pojemników z odpadami.

4.    Utrzymanie porządku w przejściach w halach produkcyjnych oraz poza nimi .

5.    Zgłoszenie przełożonemu wszelkich uszkodzeń zaistniałych na hali

6.    Pomoc innym pracownikom firmy przy pracach prostych wymagających     większej liczby ludzi lub większej siły fizycznej

7.     Kontrolowanie jakości dostarczanych na  produkcję palet .

8.    Zaopatrzenie linii produkcyjnych w środki niezbędne do produkcji.

9.    Przezbrajanie maszyn

10. Oszczędzanie energii elektrycznej , gazowej i cieplnej.

11. Informowanie przełożonych o zaobserwowanych nieprawidłowościach,

12. Znajomość ryzyka zawodowego na swoim stanowisku, informowanie przełożonych o zaistniałym wypadku przy pracy

13. Znajomość instrukcji bezpieczeństwa przy ręcznych pracach transportowych.

Wymagania:

§  wykształcenie minimum zawodowe

§  pracowitość

§  dyspozycyjność

Oferujemy:

§   stabilne zatrudnienie w firmie o ustalonej pozycji na rynku

§   dowozy pracownicze na trasie Prudnik – Biała

§   możliwość przyłączenia się do ubezpieczenia grupowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Biała,

Opolskie

Opolskie, Biała
ID: 904827177