2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Góra Kalwaria
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator Produkcji GRUPA INCO S.A,

Lokalizacja

Góra Kalwaria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa Inco S.A., wiodąca firma w sektorze chemii gospodarczej, właściciel i producent takich marek jak Ludwik, Buwi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

MIEJSCE PRACY: ZAKŁAD PRODUKCYJNY W GÓRZE KALWARII, UL.TOWAROWA 8

POSZUKUJEMY ZAÓRWNO DOŚWIADCZONYCH OPERATORÓW JAK I OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA. JEŻELI CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ PRZYSZŁOŚCIOWEGO FACHU, ZŁÓŻ CV!

Oferujemy:

• Szkolenia przygotowujące do pracy oraz przyuczenie zawodowe

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Rozbudowany pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego (tzw. „wczasy pod gruszą”), ubezpieczenie grupowe

• Możliwość otrzymania premii miesięcznej oraz coroczna premia z zysku

Obowiązki:

• Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego (produkcja tabletek do zmywarek)

• Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

• Uczestniczenie w procesach ruchu materiałowego i wizualna kontrola jakości produktów

• Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu

• Praca w systemie 3 zmianowym , z 8 godzinnym dniem pracy (6-14, 14-22, 22-6)

Wymagania:

• Dobra organizacja pracy i systematyczność

• Silna motywacja do pracy, pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W nadsyłanych dokumentach aplikacyjnych należy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GRUPA INCO S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 25.”

Administratorem danych jest GRUPA INCO S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wspólnej 25. Przesłane dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Lokalizacja

Góra Kalwaria,

Mazowieckie

Mazowieckie, Góra Kalwaria
ID: 603274157