2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wolental
Dodane 25 kwietnia 2024

Operator Produkcji firma LANDSBERG Wolental k. Starogardu Gdańskiego

Wynagrodzenie

5 150 - 7 830 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wolental

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa LANDSBERG jest liderem polskiego rynku w obszarze produkcji kształtowników zimnogiętych. Dzięki dalszemu dynamicznemu rozwojowi Grupy została poszerzona jej działalność produkcyjna o produkcję stalowych pokryć elewacyjnych i dachowych pod marką STAHLBERG.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

 OPERATOR PRODUKCJI

(Miejsce pracy Wolental k. Starogardu Gdańskiego)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI I OCZEKIWANIA:

·       Realizacja zleceń produkcyjnych wykonywanych na liniach profilujących.

·       Przezbrajanie linii produkcyjnej w sposób przewidziany w kartach technologicznych.

·       Bieżąca Kontrola jakości produkowanych profili przy użyciu narzędzi pomiarowych.

WYMAGANIA:

·       Wykształcenie zawodowe lub średnie

·       Wiedza i umiejętność pracy przy maszynach do obróbki blach mile widziane

·       Znajomość podstaw procesu produkcyjnego i dokumentacji produkcyjnej.

OFERUJEMY:

·       Stabilne zatrudnienie na podstawie długoterminowej umowy o pracę.

·       Atrakcyjne, wysokie wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.

·       Uczestnictwo w interesujących projektach wdrożeniowych.

·       Możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o pilne przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja (małpa) landsberg.pl. Na zgłoszeniu prosimy załączyć klauzulę o następującej treści: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zapewniamy pełną dyskrecję, jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a niewykorzystanych ofert nie odsyłamy.

Lokalizacja

Wolental,

Pomorskie

Pomorskie, Wolental
ID: 686932230