2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Cieszyn
Dodane 27 maja 2024

Operator produkcji dla panów i pań - CZESKI CIESZYN

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferujemy pracę w dziale lakierni i pakowania dla mężczyzn i kobiet

Jeśli szukasz pracy z wolnymi weekendami to oferta idealna dla Ciebie! Nie masz jeszcze doświadczenia w produkcji lub jest to Twoja pierwsza praca? Wszystkiego Cię nauczymy

System pracy: od poniedziałku do piątku w trzech zmianach po 8 godzin

Firma znajduje się w strefie przemysłowej bardzo blisko rynku więc transport we własnym zakresie jest dobrą opcją.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń potrzebnych do produkcji.

  • obróbka materiałów w celu uzyskania gotowych produktów,

  • pakowanie gotowych wyrobów, przygotowanie do wysyłki gotowych zamówień.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne w wysokości około 25 - 30 000 CZK brutto, a także dodatkowy bonus w wysokości 2500 CZK za frekwencję w pracy.

Pracownik ma zapewnione: 25 dni urlopu wypoczynkowego, zatrudnienie na umowę o pracę, dofinansowane posiłki w stołówce pracowniczej,

średnie wynagrodzenie na rękę 22- 25 000 CZK

  • Premia za frekwencję 1500 CZK

  • Premia za wyniki 1500 CZK

  • Premia półroczna

  • Dodatek na posiłki – 80 CZK za zmianę

  • Unišeky do 500 CZK (po 3 miesiącach)

  • Dodatek za pracę zmianową ( 10% nocne zmiany, 25% weekendy)

  • Za pracę w sobotę dodatek + 500 CZK

Jesteś zainteresowany/a ? Skontaktuj się z nami + 4 8 8 8 1 4 4 9 7 6 6

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 921175143