2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Stogi z Przeróbką
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator produkcji

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

BALTICON S.A. jest polską firmą logistyczno-handlową. Od ponad 30 lat pracujemy dla największych linii żeglugowych na świecie. Zajmujemy się transportem, serwisem oraz sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich oraz prowadzimy depoty kontenerowe w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i w Warszawie. Działalność prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, posiadamy oddziały w Polsce, Niemczech i w Hiszpanii. W naszej grupie pracuje ponad 250 osób.

W 2023 roku uruchomiliśmy nową usługę w postaci terminala kontenerowego inland, oferującą przewozy intermodalne oraz przeładunek pełnych kontenerów.

Pod marką Eco Containers prowadzimy działalność sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich, chłodni oraz kontenerów mieszkalnych. W Gdańsku posiadamy zakład produkcyjny, gdzie dokonujemy modyfikacji kontenerów morskich.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Operator produkcji

Miejsce pracy: Gdańsk, Ku Ujściu 51

Zakres obowiązków

  • naprawy oraz modyfikacje kontenerów

  • prace ogólnoślusarskie

  • montaże elementów wewnątrz kontenerów (m in. ścianki działowe, drzwi, okna)

  • godziny pracy: 06:00-14:00

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • zaangażowanie, sumienność, dokładność

  • chęci do rozwijania swoich kompetencji w zakresie zajmowanego stanowiska

  • rozwiązywanie bieżących zadań w ramach zajmowanego stanowiska

  • prawo jazdy kat.B

  • mile widziana osoba z doświadczeniem przy pracach ślusarsko spawalniczych lub budowlanych

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie + premia za wyniki

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów (m. in. dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego, ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny)

Zachęcamy do Aplikacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 909384850