2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Pass
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Produkcji

Lokalizacja

Pass

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą, zaliczaną do trójki najlepszych i wiodących producentów pap bitumicznych oraz izolacji płynnych.

Od lat specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy materiałów izolacyjnych, głównie na bazie surowców bitumicznych. Oferujemy oryginalne i skuteczne rozwiązania bazujące na najnowszych technologiach, które odpowiadają na potrzeby sektora budowlanego i są stale ulepszane przez dział badawczo-rozwojowy pod kątem projektowania przyjaznego dla środowiska.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa linii produkcyjnej, nadzór nad urządzeniami;

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą;

  • Stanowiskowa kontrola produktu w miejscu wykonywania pracy;

  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych dotyczących własnego obszaru pracy.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych;

  • Zdolności techniczne/mechaniczne;

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy;

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy;

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie uzupełnione o premię świąteczną oraz dodatki za pracę w godzinach nocnych;

  • Dopłaty do paliwa;

  • Dofinansowanie wakacji, kolonii;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę sportową;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Soprema Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pass, 05-870 Błonie przy ul. Stefana Batorego 7, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i nie podanie ich nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłaś/eś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy. Do Twoich danych osobowych mogą mieć dostęp dostawcy usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Pass,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pass
ID: 909161979