2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Białogard
Dodane 10 kwietnia 2024

Operator produkcji

Lokalizacja

Białogard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Operatora/Operatorki linii montażowej

Kandydat/Kandydatka na Operatora/Operatorkę Linii Montażowej będzie odpowiedzialny/a za dobór narzędzi, montaż wyrobów typu napęd zgodnie z instrukcją, kontrolę jakości oraz prowadzenie dokumentacji.

Tryb pracy: trzyzmianowy (I zmiana od 6:00 , II zmiana od 14:00 , III zmiana od 22:00)

Nadgodziny: występują w wymiarze ok 20-40h/miesiąc

Umowa: umowa o pracę wraz umową przedwstępną gwarantującą zatrudnienie

Co oferujemy?

• Zabezpieczenie w postaci szerokiego pakietu Lux-Med (także pakiet rodzinny)

• Karta sportowa Multisport

• Pakiet relokacyjny (6-io miesięczny: co miesiąc 1800 zł brutto)

• Okazałe nagrody jubileuszowe

• Świadczenia ZFŚS

• Program poleceń pracowniczych

• Wysoki standard wyposażenia stanowiska pracy oraz samej firmy

• Zaplecze socjalne dla pracowników

• Dofinansowanie do okularów w kwocie 750 zł

• Ubezpieczenie grupowe

• Długoletnią współpracę nastawioną na rozwój pracownika w ramach struktur

Twoje zadania:

• Montaż wyrobów (napędy) na podstawie standardowej instrukcji stanowiskowej

• Dobór narzędzi i parametrów obróbki (obsługa obrabiarki CNC, automatów spawalniczych, wyrobów typu napęd)

• Dokonywanie pomiarów oraz kontrola jakości wyrobów

• Prowadzenie dokumentacji (karta pracy/karta braków)

• Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

• Oznaczanie i odizolowanie produktów wadliwych

Wymagamy:

• Wykształcenie zawodowe/średnie

• Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

• Ogólna wiedza na temat sprawa metodą TIG

• Doświadczenie w pracach związanych ze spawaniem

• Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi

Osoby spełniające wymagania zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Do nadsyłanych dokumentów należy dołączyć klauzulę RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie.

Rekrutację prowadzi AP FallWork

Nr Cert. AP nr 6231

Lokalizacja

Białogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Białogard
ID: 910750765