2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 30 maja 2024

Operator produkcji

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

SMPE Sp. z o. o., mieszcząca się w Toruniu, przy ul. Chrobrego 129.

Firma z branży motoryzacyjnej, poszukuje do swojego stałego zespołu

Kandydatów do pracy na stanowisku:

Operatora produkcji w dziale cewek suchych

Podstawowe obowiązki:

- Bieżące odbieranie i przewożenie za pomocą wózka podnośnikowego spakowanych kartonów ze strefy pakowania i ustawianie ich na odpowiedniej palecie

- Kompletowanie palet pod względem: klienta, rodzaju spakowanego asortymentu oraz docelowym miejscem dostawy palety

- Ustawienie kartonów na palecie, zgodnie z wytycznymi pakowania dla poszczególnych klientów

- Transport gotowej palety za pomocą ręcznego wózka paletowego do strefy wysyłek

- Bieżąca kontrola stanów magazynowych opakowań kartonowych oraz dostarczanie brakujących komponentów

Nasze oczekiwania:

Gotowość do pracy w ciągłym ruchu (praca stojąca oraz ręczne prace transportowe )

Samodzielność, pracowitość, dokładność i cierpliwość przy wykonywaniu obowiązków

Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziana obsługa wózka paletowego

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio przez firmę

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Perspektywę nawiązania długotrwałej współpracy.

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia frekwencyjna + premia regulaminowa

  • Benefity pracownicze (dofinansowanie do: grupowego ubezpieczenia na życie

  • oraz prywatnej opieki medycznej, dofinansowania z ZFŚS

  • Dodatkowy urlop urodzinowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) klikając w przycisk Wyślij oraz dodanie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Standard Motor Products Europe Sp. z o.o., ul. Bolesława Chrobrego 129, 87-100 Toruń, KRS: 666518, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Obowiązek informacyjny:

1. Administratorem danych osobowych jest Standard Motor Products Europe Sp. z o.o., ul. Bolesława Chrobrego 129, 87-100 Toruń, KRS: 666518.

2. Inspektorem ochrony danych osobowych jest Mariusz Roman dostępny pod adresem ul. Długa 47, 85-034 Bydgoszcz.

3. Dane przetwarzane są na podstawie art. 22 indeks 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy i art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) w celu przeprowadzania rekrutacji.

4. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej.

5. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, tj. do zakończenia obecnie trwającej rekrutacji, a jeżeli wyraził Pan/Pani zgodę również w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (maksymalnie jednak przez okres 36 miesięcy).

6. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

7. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 889934367