2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Matarnia
Dodane 24 maja 2024

Operator produkcji

Lokalizacja

Gdańsk, Matarnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma z branży motoryzacyjnej D&H Engineering Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji.

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej

  • raportowanie wyników produkcyjnych

  • przestrzeganie procedur i instrukcji

  • dbanie o jakość i efektywność

Wymagania:

  • dyspozycyjność, praca zmianowa: 4 brygadówka; 12 godz. system pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od 5290 brutto lub umowa zlecenie od 30zł.

  • Wynagrodzenie uzgadniamy podczas rozmowy rekrutacyjnej, a także gwarantujemy wzrost wynagrodzenia.

  •  Szkolenie na stanowisku pracy

  •  Ubezpieczenie grupowe, dodatek urlopowy, wczasy pod gruszą, program poleceń pracowniczych, karta Multisport.

  •  Darmowy parking przy lotnisku dla samochodów, rowerów oraz motocykli.

  •  Automaty vendingowe na wyciagnięcie ręki.

Dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobra atmosferę .

W CV proszę dodać klauzule: "Wyrażam zgodę na przetwarzań moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz.883)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Matarnia
ID: 852932504