2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wykroty
Dodane 24 kwietnia 2024

Operator Produkcji

Lokalizacja

Wykroty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości i bieżąca kontrola parametrów obsługiwanych maszyn

  • przygotowanie i ustawianie maszyn zgodnie z technologią produkcji

  • obsługa i kontrola stanu technicznego podległych maszyn

  • dbałość o wysoką jakość wytworzonych produktów – wstępna kontrola jakości

  • przestrzeganie procedur i zaleceń wewnątrz firmy

  • zachowanie czystości na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 4- brygadowym (12- godzinne zmiany)

  • odpowiedzialność za powierzone zadania, spostrzegawczość, dobra koncentracja i umiejętność skupienia uwagi na szczegółach

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie

  • miesięczny bonus do 20% (zależny od realizacji celów)

  • darmowy transport na wybranych trasach

  • dofinansowanie do pysznych obiadów w zakładowej kantynie

  • opieka medyczna za 1 zł

  • ubezpieczenie na życie za 1 zł

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wykroty,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wykroty
ID: 860272501