2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kozienice
Esselte Polska
Dodane 27 kwietnia 2024

Operator Produkcji

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kozienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis:

Firma ESSELTE będąca w Grupie ACCO BRANDS jest jednym z największych światowych producentów artykułów biurowych. Firma ESSELTE Polska powstała w 1991 roku i w krótkim czasie stała się liderem na polskim rynku. Tajemnicą naszego sukcesu jest zespołowe działanie. Przyjazna atmosfera pracy, ambitne zadania i wzajemny szacunek sprawiają, że praca w firmie staje się naszą pasją.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Produkcji do zakładu produkcyjnego w Kozienicach.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa linii produkcyjnej, nadzór nad urządzeniami;

  • Przestrzeganie planu produkcji;

  • Kontrola procesu produkcyjnego i jakości produktu;

  • Przestrzeganie zasad BHP i przepisów obowiązujących w Zakładzie.

OCZEKUJEMY:

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych;

  • Wykształcenie techniczne;

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku produkcyjnym.

OFERUJEMY :

  • Umowa o pracę;

  • Wsparcie pracownika z dłuższym stażem podczas okresu wdrażania w obowiązki;

  • Dodatki za wszystkie godziny nadliczbowe płatne 100%;

  • Programy motywacyjne (np. nagroda pieniężna za brak absencji);

  • Premie świąteczne;

  • Dofinansowanie do wakacji;

  • Dodatkową przerwę obiadową;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Kartę Multisport;

  • Zniżki na firmowe produkty.

Klauzula informacyjna

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest spółka pod firmą Esselte Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kozienicach przy ul. Przemysłowej 11A, numer telefonu: +48 48 611 91 00, (dalej: „Administrator”).

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w którym Państwo aplikujecie; jak również, o ile wyrazicie Państwo na to zgodę, w celu przeprowadzenia takich procesów rekrutacyjnych z Państwa udziałem w przyszłości.

Dane osobowe podane przez Państwa w ramach udziału w bieżącej rekrutacji będą przetwarzane odpowiednio  na podstawie przesłanki niezbędności przetwarzania do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze czyli na podstawie art. 6 ust. 1 c) RODO w zw. z art. 22[1] k. p., a w pozostałym zakresie na podstawie przesłanki zgody czyli art. 6 ust. 1 a) RODO. Natomiast w przyszłych rekrutacjach, Państwa dane będą przetwarzane na podstawie Państwa dobrowolnej zgody.

Dane osobowe mogą zostać przekazane przez Administratora  podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym z Administratorem.

Państwa dane będą przechowywane:

  • w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez okres jego trwania;

  • w celu wykorzystania Państwa dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych na stanowiska odpowiadające Państwa kwalifikacjom do czasu wycofania przez Państwa zgody, ale nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.

Informujemy jednocześnie, że przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora:

  • dostępu do danych osobowych,

  • sprostowania danych osobowych,

  • usunięcia danych osobowych,

  • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,

  • prawo do przenoszenia danych osobowych,

  • prawo do cofnięcia zgody – w przypadku przetwarzania Państwa danych na podstawie przesłanki zgody,

  • prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym – poza danymi zbieranymi na podstawie zgody, która jest całkowicie dobrowolna i brak jej wyrażenia nie spowoduje dla Państwa żadnych negatywnych konsekwencji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kozienice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozienice
ID: 674048983