2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
PrismaWorx
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator - produkcja drobiu, Holandia

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Agencja pośrednictwa pracy PrismaWorx, nie znajduje Ci jedynie pracy lecz daje szansę na lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy pracę w stabilnych warunkach w Holandii lub Belgii. Minimum formalności, bez dodatkowych procedur. Postaw na agencję PrismaWorx i zyskaj to, co najlepsze!

Gdy masz za sobą doświadczenie jako operator produkcji, otwiera się dla Ciebie możliwość zatrudnienia u naszego kluczowego klienta:

Miejsce pracy: Holandia, Ommel

KRAZ: 23700

Obowiązki:

  • Obsługa i serwis maszyn produkcyjnych - produkcja drobiu;

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu;

  • Zapewnienie ciągłości produkcji i utrzymanie porządku na linii produkcyjnej;

  • Dbałość o jakość produktu;

  • Dbałość o jakość wykonywanych zadań i przestrzeganie zasad obowiązujących w miejscu pracy;

Co oferujemy:

  • Stawkę godzinową 15,25 euro brutto podstawa + stały dodatek ADV do każdej godziny;

  • Dodatek zmianowy do wynagrodzenia;

  • Dzienny dodatek dla kierowców w wysokości 8 euro

  • Dodatek wakacyjny i dodatek urlopowy;

  • Dokładne wprowadzenie w zakładzie pracy;

  • Kontrakt bezpośredni po dwóch latach od zatrudnienia;

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych w tym usuwanie drobnych usterek;

  • Prawo jazdy kategorii B (dodatek dla kierowców 8 euro dziennie);

  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie B1/B2;

  • Świadomość pracy przy linii produkcyjnej zawierającej żywność, co wiąże się z podwyższonymi standardami  higieny w miejscu pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole;

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zainteresowany/a? Naciśnij przycisk 'Aplikuj' - zarejestruj się już teraz i zyskaj stabilną pracę, z którą zyskasz naprawdę wiele!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 912902999