2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Golęcino
Dodane 16 kwietnia 2024

Operator procesu prania

Wynagrodzenie

3 900 - 4 680 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Golęcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

W związku z dynamicznym rozwojem firmy CitoNet Szczecin, specjalizującej się w kompleksowych usługach sterylizacji i prania, dedykowanych dla placówek medycznych, poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy w nowoczesnej pralni  na stanowisku:

Miejsce pracy: ul. Rolna 4, Szczecin

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg procesu pralniczego. Zadania obejmują m.in. sterowanie pracą maszyn suszących i prasujących, monitorowanie prawidłowości oraz kontrolę jakości procesu.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • wytrzymałość i gotowość do pracy fizycznej,

  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętność obsługi komputera.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość procesów pralniczych.

TO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dwuzmianowy system czasu pracy,

  • bezpieczne i komfortowe warunki wykonywania pracy,

  • świadczenia socjalne np. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, świąteczne świadczenia pieniężne,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej pralni,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Golęcino
ID: 803548121