2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warszawa
  6. Pozostałe oferty pracy - Ochota
Dodane 13 maja 2024

Operator procesu prania

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie spółka CitoNet-Warszawa Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Banacha 1A

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację wybranych etapów procesu zachodzącego w pralni. Zadania obejmują m.in. przyjęcie bielizny pościelowej, maglowanie, prasowanie, składanie, monitorowanie jakości asortymentu, prowadzenie ewidencji bielizny, rejestrowanie, kompletowanie oraz wydawanie asortymentu dla klienta.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • wytrzymałość i gotowość do pracy fizycznej,
  • dbałość o higienę i wysoka świadomość w tym zakresie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność obsługi komputera),

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadanie aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • znajomość systemów zarządzania jakością zgodnie z normami ISO.

TO OFERUJEMY:

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • przyjazną atmosferę,
  • współpracę z profesjonalistami,
  • benefity (m.in. dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków).

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 731083040