2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Gorzów Wielkopolski
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator procesu pakowania w Witpol Sp. z o.o.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

WITPOL Sp. Z o.o. poszukuje pracowników (kobiet i mężczyzn) na stanowisko:

Operator procesu pakowania

Opis stanowiska:

- praca przy obsłudze maszyn związanych głównie z procesem pakowania suchych produktów spożywczych typu granola/muesli/ciastka

- praca zgodna z określonymi procedurami

- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów związanych z pracą na danym stanowisku

- współpraca z innymi członkami załogi produkcyjnej

- dbanie o porządek w wyznaczonym obszarze

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

- podstawowa znajomość obsługi komputera

- zmysł organizacyjny

- sumienność i zdyscyplinowanie

- umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie zawodowe w obsłudze urządzeń produkcyjnych (mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami procesu pakowania)

- książeczka sanitarno-epidemiologiczna (mile widziane)

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w całkowicie polskiej firmie

- możliwość rozwoju zawodowego

- atrakcyjne wynagrodzenie

- miłą atmosferę pracy

- pakiet socjalny w postaci ZFŚS oraz możliwość skorzystania z pakietu MultiSport, Medicover i grupowego ubezpieczenia,

- Pracodawca przyjazny osobom niepełnosprawnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

WITPOL Sp. Z o.o. 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Gen. A.E. Fieldorfa-Nila 22 lub mailowo

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 906198552