2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Krzyki
Dagmara Szatkowska
Dodane 26 kwietnia 2024

operator procesu

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Masz doświadczenie w pracy na produkcji? Lubisz pracę przy maszynach? Mamy dla Ciebie ofertę!

Poszukujemy pracowników na stanowisko operatora procesu do fabryki produkującej czekoladę. Zapewniamy bezpłatny transport do zakładu z wielu miejscowości, m. in. z Kobierzyc, Wrocławia, Bielawy, Dzierżoniowa, Ziębic, Łagiewnik, Sobótki czy Strzelina.

Zakład mieści się na Bielanach Wrocławskich.

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
  • umowę o pracę
  • premię miesięczną do 10% miesięcznego wynagrodzenia
  • dofinansowanie do stołówki 50%
  • darmowy dojazd do i z pracy z wielu miejscowości, m.in. Wrocławia, Bielawy, Dzierżoniowa, Ziębic, Łagiewnik, Strzelina, Żórawiny, Bielan Wrocławskich
  • okazjonalne paczki z produktami klienta
  • miłą atmosferę pracy

zadania

  • zapewnienie sprawnej obsługi maszyn i urządzeń
  • prowadzenie bieżącej kontroli jakości produktu oraz obsługiwanych maszyn na swoim stanowisku pracy
  • prowadzenie bieżącej kontroli parametrów obsługiwanego procesu
  • szkolenie nowych pracowników w ramach zadań wykonywanych na stanowisku
  • pomoc Technikom Utrzymania Ruchu oraz Operatorom Technikom w określaniu przyczyn awarii urządzenia poprzez opis okoliczności oraz rezultatów awarii

oczekujemy

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na obszarze produkcji
  • znajomości funkcjonowania linii produkcyjnej oraz procesu technologicznego
  • umiejętności pracy z maszynami
  • aktywnego podejścia do zadań i problemów
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci do pracy w systemie 4-brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 912966978