2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Pajęczno
Dodane 17 kwietnia 2024

Operator prasy- Praca Kleszczów

Wynagrodzenie

4 990 - 5 740 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pajęczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z kapitałem międzynarodowym zajmująca się produkcją części samochodowych, mieszcząca się w Kleszczowie (powiat bełchatowski) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator prasy

OFERUJEMY:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna (4990- 5740 zł brutto)

  • Premia powitalna dla nowego operatora

  • Dofinansowanie do dojazdów

  • Program Skarbonka- dodatkowa premia roczna

  • Dodatek stażowy

  • Nagrody jubileuszowe

  • Pakiet świadczeń socjalnych (premie świąteczne, paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku, imprezy integracyjne)

  • Nagrody finansowe za rekomendację pracowników oraz sugestie pracownicze

  • Pracujemy w kulturze “otwartych drzwi” – zawsze można przyjść i rozmawiać i co najważniejsze znaleźć rozwiązanie zaistniałych problemów

  • Możliwość zdobycia uprawnień i wiedzy technicznej

  • Kompleksowe szkolenia wdrożeniowe

  • Kawa, herbata

OPIS STANOWISKA:

  • Produkcja elementów metalowych dla przemysłu samochodowego- obsługa pras

  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych detali i systematyczną kontrolę procesu produkcyjnego

  • Wykonywanie pomiarów produkowanych elementów

  • Zapewnienie ciągłości produkcji

WYMAGANIA:

  • ·Zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

(od poniedziałku do piątku- wolne weekendy i święta)

  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic

Lokalizacja

Pajęczno,

Łódzkie

Łódzkie, Pajęczno
ID: 757415494