2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 12 czerwca 2024

Operator prasy krawędziowej z j.angielskim#Szwecja#Darmowa kwatera

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: SzwecjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja online

Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator Prasy krawędziowej z j.angielskim#Praca w Szwecji

Miejsce pracy: Svetsman,Szwecja

WYMAGANIA:

Doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych, w szczególności maszyn TruBend (preferowane TruBend 7036).

Znajomość rysunku technicznego i umiejętność pracy na jego podstawie.

Podstawowa znajomość programowania maszyn CNC.

Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Wykształcenie techniczne (mile widziane, lecz nie wymagane).

Znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego umożliwiająca komunikację z zespołem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsługa prasy krawędziowej TruBend 7036.

Ustawianie i kalibracja maszyny zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi.

Kontrola jakości wytwarzanych elementów zgodnie z normami i specyfikacjami technicznymi.

Przeprowadzanie regularnej konserwacji i drobnych napraw maszyny.

Współpraca z zespołem produkcyjnym oraz innymi działami firmy.

Dokumentowanie procesów produkcyjnych i wyników kontroli jakości.

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Pakiet socjalny ubezpieczenie zdrowotne

Zakwaterowanie w 1 osobowym pokoju

Zwrot kosztów podróży

Stała praca

W przypadku zainteresowania ofertą pracy zapraszamy do przesłania cv lub sms Operator Prasy /Szwecja

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 920099094